TRANSPORT

PKS „RATRANS” Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo powstałe w 2000 roku w wyniku przekształcenia na drodze prywatyzacji Państwowego Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej. Spółka przejęła i nieprzerwanie kontynuuje zapoczątkowane w 1950 roku drogowe przewozy towarów na rynku krajowym i europejskim. Świadczenie  prawdziwie profesjonalnych usług jest możliwe dzięki  zdobywanej przez wiele lat  rzetelnej, popartej doświadczeniem wiedzy.

Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa w ostatnich  latach spowodował, iż obecnie jesteśmy w stanie wykonać każdą usługę transportową, dysponując ciągnikami marki Iveco oraz naczepami skrzyniowymi. Wysokie kwalifikacje kadry zarządzającej, administracyjnej i kierowców oraz pojazdy w pełni dostosowane do wymogów międzynarodowych, gwarantują wysoką jakość świadczonych usług pod względem organizacyjnym i zgodności z konwencją CMR oraz karnet TIR. Współpracujemy z największymi europejskimi firmami spedycyjnymi.

Na przestrzeni ostatnich lat rozwijamy swoją działalność o dodatkowe usługi związane z transportem drogowym oraz środkami transportu.  Dysponujemy zapleczem warsztatowym oraz sklepem, bogato wyposażonym w części zamienne do samochodów ciężarowych, dostawczych  i naczep.

Prowadzimy serwis tachografów cyfrowych i analogowych oraz ogrzewań postojowych jako autoryzowany przedstawiciel firmy Eberspacher.

Od wielu lat jesteśmy partnerem handlowym w zakresie sprzedaży naczep marki Schmitz. Prowadzimy także sprzedaż używanych ciągników siodłowych. Pomagamy naszym  Klientom w uzyskaniu finansowania na środki transportowe, co jest możliwe dzięki współpracy z wiodącymi na rynku firmami leasingowymi.

Od 2017 roku spółka prężnie rozwija swoją działalność w nowym zakresie – produkcji zabudów do samochodów dostawczych: skrzyniowych, kontenerów, izoterm i lawet.

OFERTA

Nasza firma zajmuje się transportem towarów na terenie Europy: Dania, Szwecja, Hiszpania, Włochy, Belgia, Francja, Holandia, Grecja, Norwegia, Szwajcaria, Bułgaria. Nasz wykwalifikowany personel jest w stanie zorganizować transport w dowolne miejsce gdzie tylko jest to możliwe.

Współpracujemy z profesjonalnymi kontrahentami i podwykonawcami, co pozwala nam zagwarantować bezpieczeństwo i wysoką jakość świadczonych usług. Posiadamy długoletnie doświadczenie w realizacji zamówień zlecanych nam przez naszych Klientów.

Dysponujemy flotą składającą się z pojazdów o maksymalnej ładowności do 24 ton, posiadamy wszystkie niezbędne w transporcie zagranicznym licencje i dokumenty, pozwalające nam na swobodne poruszanie się po poszczególnych krajach Europy.

Nasza flota pojazdów wyposażona jest w system lokalizacji satelitarnej, dzięki któremu jesteśmy w stanie monitorować nasze pojazdy 24h na dobę oraz w nowoczesne systemy multimedialne, które zapewniają nam stałą komunikację z kierowcami.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu.

Wasze zlecenie jest dla nas najwyższym priorytetem !  

TRANSPORT

NACZEPY I CIĄGNIKI SIODŁOWE

ZABUDOWY

TRANSPORT I SPEDYCJA

Europa Zachodnia

tel. (48) 306 70 23

Łukasz Tkaczyk tel. (48) 606 666 282
e-mail: tkaczyk@pksratrans.pl

Włodzimierz Budynkevych tel. (48) 606 430 490
e-mail: wlodek@pksratrans.pl

Europa Wschodnia, Północna, Południowa 

tel. (48) 306 70 23

Łukasz Tkaczyk tel. (48) 606 666 282
e-mail: tkaczyk@pksratrans.pl

Kraj 

tel. (48) 306 70 24