NACZEPY I CIĄGNIKI SIODŁOWE

PKS „RATRANS” Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo powstałe w 2000 roku w wyniku przekształcenia na drodze prywatyzacji Państwowego Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej. Spółka przejęła i nieprzerwanie kontynuuje zapoczątkowane w 1950 roku drogowe przewozy towarów na rynku krajowym i europejskim. Świadczenie  prawdziwie profesjonalnych usług jest możliwe dzięki  zdobywanej przez wiele lat  rzetelnej, popartej doświadczeniem wiedzy.

Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa w ostatnich  latach spowodował, iż obecnie jesteśmy w stanie wykonać każdą usługę transportową, dysponując ciągnikami marki Iveco oraz naczepami skrzyniowymi. Wysokie kwalifikacje kadry zarządzającej, administracyjnej i kierowców oraz pojazdy w pełni dostosowane do wymogów międzynarodowych, gwarantują wysoką jakość świadczonych usług pod względem organizacyjnym i zgodności z konwencją CMR oraz karnet TIR. Współpracujemy z największymi europejskimi firmami spedycyjnymi.

Na przestrzeni ostatnich lat rozwijamy swoją działalność o dodatkowe usługi związane z transportem drogowym oraz środkami transportu.  Dysponujemy zapleczem warsztatowym oraz sklepem, bogato wyposażonym w części zamienne do samochodów ciężarowych, dostawczych  i naczep.

Prowadzimy serwis tachografów cyfrowych i analogowych oraz ogrzewań postojowych jako autoryzowany przedstawiciel firmy Eberspacher.

Od wielu lat jesteśmy partnerem handlowym w zakresie sprzedaży naczep marki Schmitz. Prowadzimy także sprzedaż używanych ciągników siodłowych. Pomagamy naszym  Klientom w uzyskaniu finansowania na środki transportowe, co jest możliwe dzięki współpracy z wiodącymi na rynku firmami leasingowymi.

Od 2017 roku spółka prężnie rozwija swoją działalność w nowym zakresie – produkcji zabudów do samochodów dostawczych: skrzyniowych, kontenerów, izoterm i lawet.

OFERTA

Od wielu lat dostarczymy naszym klientom gotowe rozwiązania w dziedzinie transportu.

Posiadamy w ofercie naczepy typu:

Kurtynowa

Chłodnia

Wywrotka

Schmitz Cargobull jest wiodącym producentem przyczep i naczep w Europie . Obecna generacja naczep spełnia wysokie  wymagania bezpieczeństwa w dziedzinie transportu. Do ich produkcji i montażu Schmitz Cargobull wykorzystuje stale rozwijane nowoczesne technologie. Przykładem tego jest znany i ceniony zespół jezdny ROTOS, chłodnie w technologii Ferroplast , pełna gama naczep typu wywrotka.

Naczepy Schmitz Cargobull spełniają  oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

TRANSPORT

NACZEPY I CIĄGNIKI SIODŁOWE

ZABUDOWY

SPRZEDAŻ NACZEP I CIĄGNIKÓW SIODŁOWYCH

NACZEPY NOWE

tel. (48) 306 70 26
tel. (48) 600 820 726
e-mail: sekretariat@pksratrans.pl

Robert Górski tel. (48) 600 351 851
e-mail: r.gorski@gtcradom.pl

Janusz Gębski tel. (48) 600 079 166
e-mail: janusz@pksratrans.pl

CIĄGNIKI SIODŁOWE UŻYWANE 

tel. (48) 306 70 26

Robert Górski tel. (48) 600 351 851
e-mail: r.gorski@gtcradom.pl

Janusz Gębski tel. (48) 600 079 166
e-mail: janusz@pksratrans.pl