KONTAKT

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej
„RATRANS” Sp. z o.o.

ul. 1905 Roku 49
26-612 Radom

TRANSPORT I SPEDYCJA

Europa Zachodnia

tel. (48) 306 70 23

Łukasz Tkaczyk tel. (48) 606 666 282
e-mail: tkaczyk@pksratrans.pl

Włodzimierz Budynkevych tel. (48) 606 430 490
e-mail: wlodek@pksratrans.pl

Europa Wschodnia, Północna, Południowa 

tel. (48) 306 70 23

Łukasz Tkaczyk tel. (48) 606 666 282
e-mail: tkaczyk@pksratrans.pl

Kraj 

tel. (48) 306 70 24

FINANSOWANIE ŚRODKÓW TRANSPORTU

Tel: (48) 306 70 26

Katarzyna Polak tel. (48) 606 430 390
e-mail: k.polak@pksratrans.pl

SERWIS TACHOGRAFÓW

CYFROWE

Krzysztof Szczepanik tel. (48) 606 682 080
e-mail: k.szczepanik@pksratrans.pl

ANALOGOWE

Ireneusz Piasecki tel. (48) 605 415 094
e-mail: i.piasecki@pksratrans.pl

SERWIS OGRZEWAŃ POSTOJOWYCH

Ireneusz Piasecki tel. (48) 605 415 094
e-mail: i.piasecki@pksratrans.pl

SPRZEDAŻ NACZEP I CIĄGNIKÓW SIODŁOWYCH

NACZEPY NOWE

tel. (48) 306 70 26
tel. (48) 600 820 726
e-mail: sekretariat@pksratrans.pl

Robert Górski tel. (48) 600 351 851
e-mail: r.gorski@gtcradom.pl

Janusz Gębski tel. (48) 600 079 166
e-mail: janusz@pksratrans.pl

CIĄGNIKI SIODŁOWE UŻYWANE 

tel. (48) 306 70 26

Robert Górski tel. (48) 600 351 851
e-mail: r.gorski@gtcradom.pl

Janusz Gębski tel. (48) 600 079 166
e-mail: janusz@pksratrans.pl

ZABUDOWY

Łukasz Zarychta tel. (48) 604 634 062
e-mail: zarychta@pksratrans.pl

TRANSPORT

NACZEPY I CIĄGNIKI SIODŁOWE

ZABUDOWY