O firmie Transport Serwis Sprzedaż pojazdów i naczep Częsci do samochodów ciężarowych Leasing Kontakt

DANE ADRESOWE


Przedsiębiorstwo Komunikacji
Samochodowej
PKS "RATRANS" Sp. z o.o.

ul. 1905 Roku 49
26-600 Radom

Sekretariat

tel. (48) 381 10 01
e-mail - sekretariat@pksratrans.pl


TRANSPORT I SPEDYCJA


Europa Zachodnia

tel. (048) 384 02 22

Michał Kowalczyk tel.kom. 608 800 066
e-mail: michal@pksratrans.pl

Natalia Mychajłyszyn tel.kom. 604 152 987
e-mail: mychajlyszyn@pksratrans.pl

Alona Gronzka tel.kom. 602 628 252
e-mail: gronzka@pksratrans.pl

Łukasz Tkaczyk tel.kom. 606 666 282
e-mail: tkaczyk@pksratrans.pl

Karolina Kowalczyk tel. (048) 384 02 22
e-mail: karol@pksratrans.pl

Europa Wschodnia, Północna, Południowa

tel. (048) 362 33 34

Karolina Piątkowska tel.kom: 606 430 490
e-mail: karolinap@pksratrans.pl

Łukasz Tkaczyk tel.kom. 606 666 282
e-mail: tkaczyk@pksratrans.pl


Kraj


tel. (048) 369 02 45

fax. (048) 384 02 21
transport@pksratrans.pl


DZIAŁ HANDLOWY


NOWE POJAZDY

tel. (48) 381 10 01
tel. kom. 600 820 726
e-mail - sekretariat@pksratrans.pl

UŻYWANE POJAZDY

tel.(0048) 48 385 73 00
fax (0048)  48 385 73 01

Janusz Gębski tel. kom. 600 079 166
e-mail - janusz@pksratrans.pl

Paweł Mitak tel. kom. 600 351 851
e-mail - p.mitak@pksratrans.pl


BANKOWY LEASING


tel. (048) 385 73 01
fax. (048) 385 73 00
leasing@pksratrans.pl


SERWIS TACHOGRAFÓW


CYFROWE

Krzysztof Szczepanik tel. kom. 606 682 080
k.szczepanik@pksratrans.pl

ANALOGOWE

Ireneusz Piasecki tel. kom. 605 415 094
ireneuszp15@wp.pl


SPRZEDAŻ CIĄGNIKÓW I NACZEP


tel. kom. 0600 820 726
sprzedaz@pksratrans.pl


CZĘŚCI TIR


tel. (048) 384 02 24/25
sklep@pksratrans.pl


AUTORYZOWANY SERWIS GTC


Gajda Truck Center Sp. z o.o.
Wsola, ul. Warszawska 1
26-660 Jedlińsk
tel. (0048) 48 321 55 30
fax (0048) 48 321 55 36


MAPA